Montaż monitoringu wizyjnego domów i innych obiektów.

Ofermonitoring warszawa i okoliceujemy montaż monitoringu CCTV, czyli telewizji przemysłowej w Warszawie oraz w okolicach. W ofercie posiadamy montaż monitoringu HD oraz analogowego. W przypadku tego pierwszego, bardziej nowoczesnego rozwiązania, uda się zrezygnować z większości okablowania. Obraz z monitoringu będą mogli oglądać Państwo również na swoich smartfonach.

Zajmujemy się instalacjami na różnych obiektach. Od instalacji monitoringu domów mieszkalnych po montaż monitoringu IP sklepów, oniektów przemysłowych, biur, osiedli mieszkaniowych etc.. O szczegółach naszej usługi montażu monitoringu wizyjnego w Warszawie i okolicach chętnie opowiemy Państwu na spotkaniu, telefonicznie w lub przez maila. Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Monitoring wizyjny poprawia nasze bezpieczeństwo, zarówno w prywatnym domu, w zakładzie pracy, czy w szkole i sklepie.  W sklepach, domach i zakładach pracy objętych monitoringiem wizyjnym potencjalni złodzieje, gdy zauważają, że zainstalowana jest telewizja przemysłowa, zwykle rezygnują z łąmania prawa, a nawet jeśli dojdzie do zdarzeń, których woleliśmy uniknąć, dzięki nagraniom z kamer, o wiele łatwiej będzie policji znaleźć sprawcę przestępstwa.

Certyfikat instalatora monitoringu

Jak działa telewizja przemysłowa CCTV?

Monitoring wizyjny (często nazywany telewizją przemysłową) oparty jest na trzech zasadniczych elementach: kamerach zamontowanych w sposób umożliwiający śledzenie każdego mi

ejsca. Kolejnym elementem telewizji przemysłowej jest system przesyłania oraz magazynowania obrazu. Może to być klasyczny, analogowy monitoring wizyjny, jak również bardziej nowoczesny monitoring oparty na technologiach internetowych, czyli monitoring IP. Trzecim elementem jest miejsce odbioru obrazu, czyli w tradycyjnym wymiarze pokój z monitorem lub monitorami, na których pokazywany jest obraz. W nowoczesnym monitoringu IP może to być także Państwa smartfon. Materiały rejestrowane przez monitoring są zapisywane na dysku i możliwe do odczytania w każdej chwili.

SERWIS TV SAT – instalujemy telewizję przemysłową CCTV – Warszawa i okolice

Zadowolenie klientów jest najważniejsze, dlatego dbamy o wysokie standardy obsługi. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości dotyczących instalacji telewizji przemysłowej i monitoringu w Warszawie pozostajemy do dyspozycji.

Pracujemy z wykorzystaniem innowacyjnych i zarazem zaawansowanych technologii, aby móc osiągnąć pożądane efekty. Dysponujemy optymalnie przystosowanym sprzętem, aby proces instalacji kamer lub telewizji przemysłowej w Warszawie mógł zostać zrealizowany w sposób nieskomplikowany, za to jak najbardziej wydajnie dla przyszłych użytkowników.