Łomianki to obszar naszej działalności. Tutaj najczęściej wykonujemy montaż i serwis anten satelitarnych i naziemnych a także wszelkich prace serwisowych związanych z odbiorem telewizji. Montujemy oraz serwisujemy instalacje Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat)Canal+ (dawniej NC+)Orange i innych.

Doświadczeniegwarancja na usługi oraz setki zadowolonych klientów mówią same za siebie a galeria naszych montaży pokazuje jak powinny wyglądać prawidłowo zamontowane anteny telewizyjne.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

Montaż anten Łomianki

Anteny – TV naziemna i satelitarna Łomianki

Jeżeli wystarcza Ci około 35 bezpłatnych kanałów wówczas do odbioru telewizji wystarczy prawidłowo ustawiona antena naziemna DVB-T2.

Jeżeli nie masz wiedzy w zakresie instalacji antenowych a chciałbyś posiadać profesjonalnie wykonaną instalację zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeśli ilość kanałów w ofercie telewizji naziemnej jest dla Ciebie zbyt uboga najlepiej dokonać montażu  instalacji anteny satelitarnej. Pozwoli ona na odbiór większej ilości programów – do jej działania będzie potrzebna umowa z dowolnym operatorem (np. Canal+, Polsat Box).

W ofercie posiadamy sprawdzone urządzenia, certyfikowane uchwyty antenowe i wysokiej klasy okablowanie zewnętrzne. Cały sprzęt jest odporny na warunki atmosferyczne (czarne, żelowane przewody koncentryczne). Anteny ustawiamy sprzętem wysokiej klasy, który zapewni możliwość odbioru nawet przy trudnych warunkach pogodowych.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

Montaż anten satelitarnych Łomianki

Montaż anteny naziemnej Stare BabiceWykonując montaż anteny satelitarnej stosujemy najwyższej jakości akcesoria instalacyjne odpowiednie dla danego podłoża takie jak kołki, uchwyty i wysięgniki oraz przewody koncentryczne odporne na warunki atmosferyczne tak aby instalacja działała wiele lat.
Po zamontowaniu czaszy anteny satelitarnej ustawiamy ją przy pomocy wysokiej klasy sprzętu pomiarowego.

Miejsce instalacji anteny satelitarnej jest bardzo istotną sprawą podczas montażu telewizji w domu klienta. Antena wystawiona poza obrys budynku, komina na wiatr będzie jeszcze bardziej podatna na przestawianie się w wyniku jego gwałtownych podmuchów.

Realizujemy montaż anteny satelitarnej w każdym możliwym do tego miejscu – dach, elewacja, balkon, balustrada. Za każdym razem wybieramy najbardziej optymalne miejsce do montażu. Służymy fachowymi poradami dla naszych klientów.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

Montaż Polsat Box Łomianki

Montaż Polsat Box, Cyfrowy Polsat Stare BabicePolsat Box (ex Cyfrowy Polsat) jest największą platformą satelitarną w Polsce.

Dostęp do 200 kanałów polskojęzycznych w tym prawie 100 w HD oraz powiązane usługi dodatkowe w postaci szybkiego internetu LTE oraz telefonii komórkowej przekonało do siebie już ponad 3,5 miliona abonentów.

Chcesz zamówić Cyfrowy Polsat ale obawiasz się czy poradzisz sobie z zamontowaniem i ustawieniem anteny? W naszej ofercie posiadamy pełny zestaw – uchwyty, kable, złącza, obejmy, konwertery i wszystkie pozostałe akcesoria jakich nie zapewnia operator w swoim zestawie.

Jeżeli preferujesz montaż Polsat Box z większą czaszą antenową niż posiada w ofercie operator, która pozwoli na doskonały odbiór w każdych warunkach to posiadamy w ofercie wysokiej jakości anteny Corab 80cm.

Ustawienie anteny satelitarnej Polsat Box – Cyfrowego Polsatu nie stanowi dla nas żadnego problemu.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

 

 

Instalacja Canal+ (ex NC+) Łomianki

Interesuje Cię montaż Canal+ w Łomiankach? Zadzwoń do nas a profesjonalnie i sprawnie wykonamy instalację anteny satelitarnej Canal+ w Twoim domu w Łomiankach.

Montaż anten naziemnych DVB-T – DVB-T2 Łomianki

Montaż anten Stare BabiceCyfrowa telewizja naziemna DVB-T2 pozwala na odbiór około 35 bezpłatnych niekodowanych kanałów.

Prawidłowo dobieramy anteny do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej do danej lokalizacji. Sygnał jest niedostateczny? Wykorzystujemy wzmacniacze telewizji naziemnej, tak by umożliwić prawidłowy odbiór.

Istniejemy wiele lat na rynku, montaż anteny naziemnej w Łomiankach i okolicy nie stanowi dla nas żadnych przeszkód. Zapewniamy gwarancję na wykonane usługi oraz szybki czas realizacji.  W rezultacie możesz cieszyć się z fachowo wykonanej instalacji i wieloma latami bezawaryjnie działającej instalacji.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

 

 

 

 

Instalacje anten telewizyjnych Łomianki

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, hotel, dom opieki to możemy wykonać zbiorczą instalację antenową opartą o cyfrową telewizję naziemną oraz o telewizję satelitarną z dostępem w wybranych przez Ciebie pomieszczeniach.

Obsługujemy wiele tego typu obiektów na terenie Łomianek. Zapewniamy sprawny serwis i szybką obsługę zgłoszeń.


Naprawa i Serwis Anten TV Łomianki

Naprawa anteny Stare Babice

Zajmujemy się również naprawą usterek anten satelitarnych i naziemnych.

Usuwamy wszelkiego rodzaju awarie uniemożliwiające dobry odbiór telewizji.

Pracujemy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym, który umożliwia błyskawiczną diagnozę co do przyczyny problemu w instalacji antenowej.

Zawsze staramy się wymienić tylko uszkodzony element instalacji aby minimalizować koszty naprawy. W przypadku starych zardzewiałych anten zdarza się, że proponujemy klientom kompleksową modernizację i zamontowanie nowego sprzętu. Nowa instalacja pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez długie lata.

Wykonujemy ustawianie i serwis anten satelitarnych platformy Cyfrowego PolsatuNC+Orange a także naprawę i regulację anten naziemnych. Jeżeli masz problem z odbiorem telewizji wówczas skontaktuj się z nami.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Łomianki

Naprawa anteny satelitarnej

Serwis i ustawianie anten satelitarnych oprócz samych montaży to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas usług dla klientów w Łomiankach i w okolicy.

Przyczyny usterek mogą być różne, najczęściej: czynniki atmosferycznych take jak wiatr, deszcz czy śnieg Często powodem problemów są inne awarie sprzętowe wynikające ze starzenia się elementów.

Ustawiamy rozstrojone anteny satelitarne po wichurach, naprawiamy części anten satelitarnych. Przykręcamy nowe uchwyty antenowe powyrywane przez wiatr. Naprawiamy uszkodzone fragmenty instalacji antenowej wewnątrz i na zewnątrz domu klienta.

Wymieniamy lub naprawiamy uszkodzone elementy sieci:

  • konwertery,
  • uchwyty
  • okablowanie
  • złącza

 

 

Jeżeli Twoja antena satelitarna Polsat Box,  Canal+Orange lub innego operatora jest zbyt mała, zardzewiała, uszkodzona przez warunki atmosferyczne zadzwoń do nas a my wymienimy ją na nową byś mógł nadal cieszyć się bezproblemowym odbiorem telewizji satelitarnej.

Serwis i Ustawianie anten naziemnych Łomianki

Ustawienie anteny w Starych Babicach

Naprawiamy anteny naziemne do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T2.

Często by naprawić problem zacinających się kanałów telewizji naziemnej nie wystarczy samo ustawienie anteny, które rozwiązuje problem. Problemem może być uszkodzony przedwzmacniacz, wzmacniacz lub sam zasilacz antenowy ponieważ urządzenia te są najbardziej narażone na awarie. 

Wykonujemy przeglądy, serwis, konserwację instalacji antenowych, modernizujemy je. Usuwamy usterki po naszych poprzednikach, którzy nie potrafili poradzić sobie z danym problemem.

Masz problem z zacinającym się kanałami Komunikatami na ekranie TV taki jak „brak sygnału” bądź „słaby sygnał”? Występują sytuacje, że niektóre z Twoich odbiorników w domu działają dobrze a pozostałe nie? Skontaktuj się z nami i umów się na naprawę.

Oferujemy krótki czas oczekiwania, profesjonalny serwis a przede wszystkim fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży dlatego mamy poważanie wśród naszych klientów.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800