Stare Babice to bez wątpienia główny obszar naszej działalności. Tutaj najczęściej wykonujemy montaż i serwis anten satelitarnych i naziemnych a także wszelkich prace serwisowych związanych z odbiorem telewizji. Montujemy oraz serwisujemy instalacje Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat)Canal+ (dawniej NC+)Orange i innych.

Doświadczeniegwarancja na usługi oraz setki zadowolonych klientów mówią same za siebie a galeria naszych montaży pokazuje jak powinny wyglądać prawidłowo zamontowane anteny telewizyjne.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

Stare Babice - Głos Seniora

Anteny – TV naziemna i satelitarna Stare Babice

Jeżeli wystarcza Ci około 35 bezpłatnych kanałów wówczas do odbioru telewizji bez wątpienia wystarczy prawidłowo ustawiona antena naziemna DVB-T2.

Jeżeli nie masz wiedzy w zakresie instalacji antenowych a chciałbyś posiadać profesjonalnie wykonaną instalację zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeśli ilość kanałów w ofercie telewizji naziemnej jest dla Ciebie zbyt uboga najlepiej dokonać montażu  instalacji anteny satelitarnej. Pozwoli ona na odbiór większej ilości programów – do jej działania będzie potrzebna umowa z dowolnym operatorem (np. Canal+, Polsat Box).

W ofercie posiadamy sprawdzone urządzenia, certyfikowane uchwyty antenowe i wysokiej klasy okablowanie zewnętrzne. Cały sprzęt jest odporny na warunki atmosferyczne (czarne, żelowane przewody koncentryczne). Anteny ustawiamy sprzętem wysokiej klasy, który zapewni możliwość odbioru nawet przy trudnych warunkach pogodowych.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

Montaż anten satelitarnych Stare Babice

Montaż anteny naziemnej Stare BabiceWykonując montaż anteny satelitarnej stosujemy najwyższej jakości akcesoria instalacyjne odpowiednie dla danego podłoża takie jak kołki, uchwyty i wysięgniki oraz przewody koncentryczne odporne na warunki atmosferyczne tak aby instalacja działała wiele lat.

Po zamontowaniu czaszy anteny satelitarnej ustawiamy ją przy pomocy wysokiej klasy sprzętu pomiarowego.

Miejsce instalacji anteny satelitarnej jest bardzo istotną sprawą podczas montażu telewizji w domu klienta. Antena wystawiona poza obrys budynku, komina na wiatr będzie dużo bardziej podatna na przestawianie się w wyniku jego gwałtownych podmuchów.

Realizujemy montaż anteny satelitarnej w każdym możliwym do tego miejscu – dach, elewacja, balkon, balustrada. Za każdym razem wybieramy najbardziej optymalne miejsce do montażu. Służymy fachowymi poradami dla naszych klientów.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

 

Montaż Polsat Box Stare Babice

Montaż Polsat Box, Cyfrowy Polsat Stare BabicePolsat Box (ex Cyfrowy Polsat) jest największą platformą satelitarną w Polsce.

Dostęp do 200 kanałów polskojęzycznych w tym prawie 100 w HD oraz powiązane usługi dodatkowe w postaci szybkiego internetu LTE oraz telefonii komórkowej przekonało do siebie już ponad 3,5 miliona abonentów.

Chcesz zamówić Cyfrowy Polsat ale obawiasz się czy poradzisz sobie z zamontowaniem i ustawieniem anteny? W naszej ofercie posiadamy pełny zestaw – uchwyty, kable, złącza, obejmy, konwertery i wszystkie pozostałe akcesoria jakich nie zapewnia operator w swoim zestawie.

Jeżeli preferujesz montaż Polsat Box z większą czaszą antenową niż posiada w ofercie operator, która pozwoli na doskonały odbiór w każdych warunkach to posiadamy w ofercie wysokiej jakości anteny Corab 80cm.

Ustawienie anteny satelitarnej Polsat Box – Cyfrowego Polsatu nie stanowi dla nas żadnego problemu.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

Instalacja Canal+ (ex NC+) Stare Babice

Interesuje Cię montaż Canal+ w Starych Babicach? Zadzwoń do nas a profesjonalnie i sprawnie wykonamy instalację anteny satelitarnej Canal+ w Twoim domu w gminie Stare Babice.

Montaż anten naziemnych DVB-T – DVB-T2 Stare Babice

Montaż anten Stare BabiceCyfrowa telewizja naziemna DVB-T2 pozwala na odbiór około 35 bezpłatnych niekodowanych kanałów.

Prawidłowo dobieramy anteny do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej do danej lokalizacji. Sygnał jest niedostateczny? Wykorzystujemy wzmacniacze telewizji naziemnej, tak by umożliwić prawidłowy odbiór.

Istniejemy wiele lat na rynku, montaż anteny naziemnej w Starych Babicach lub okolicy nie stanowi dla nas żadnych przeszkód. Zapewniamy gwarancję na wykonane usługi oraz krótki czas realizacji.

Skorzystaj z oferty na montaż anten – Stare Babice.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

 

 

 

 

Instalacje anten telewizyjnych Stare Babice

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, hotel, dom opieki to możemy wykonać zbiorczą instalację antenową opartą o cyfrową telewizję naziemną oraz o telewizję satelitarną z dostępem w wybranych przez Ciebie pomieszczeniach.

Obsługujemy wiele tego typu obiektów na terenie gminy Stare Babice. Zapewniamy sprawny serwis i szybką obsługę zgłoszeń.


Naprawa i Serwis Anten TV Stare Babice

Naprawa anteny Stare Babice

Zajmujemy się również naprawą usterek anten satelitarnych i naziemnych.

Usuwamy wszelkiego rodzaju awarie uniemożliwiające dobry odbiór telewizji.

Pracujemy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym, który umożliwia błyskawiczną diagnozę co do przyczyny problemu w instalacji antenowej w rezultacie czego możesz cieszyć się bezawaryjnym odbiorem TV.

Zawsze staramy się wymienić tylko uszkodzony element instalacji aby minimalizować koszty naprawy jednak w przypadku starych zardzewiałych anten zdarza się, że proponujemy klientom kompleksową modernizację i zamontowanie nowego sprzętu spełniającego nowoczesne standardy co pozwoli cieszyć się wysokiej jakości odbiorem telewizji przez długie lata.

Wykonujemy ustawianie i serwis anten satelitarnych platformy Cyfrowego PolsatuNC+Orange a także naprawę i regulację anten naziemnych. Jeżeli masz problem z odbiorem telewizji wówczas skontaktuj się z nami.

Serwis i Ustawianie anten satelitarnych Stare Babice

Naprawa anteny satelitarnej

Serwis i ustawianie anten satelitarnych oprócz samych montaży to jedne z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Klienci w Starych Babicach polecają nas swoim znajomym co czyni nas liderem na lokalnym rynku.

Przyczyny usterek mogą być różne, najczęściej: czynniki atmosferycznych take jak wiatr, deszcz czy śnieg Często powodem problemów są inne awarie sprzętowe wynikające ze starzenia się elementów. Ważnym aspektem jest użycie właściwych podzespołów.

Ustawiamy rozstrojone anteny satelitarne po wichurach, naprawiamy części anten satelitarnych. Przykręcamy nowe uchwyty antenowe powyrywane przez wiatr. Naprawiamy uszkodzone fragmenty instalacji antenowej wewnątrz i na zewnątrz domu klienta.

Wymieniamy lub naprawiamy uszkodzone elementy sieci takie jak: konwertery, wzmacniacze, zasilacze, złącza oraz okablowanie.
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800

 

 

 

Jeżeli Twoja antena satelitarna Polsat Box,  Canal+, Orange lub innego operatora jest zbyt mała, zardzewiała, uszkodzona przez warunki atmosferyczne zadzwoń do nas a my wymienimy ją na nową byś mógł nadal cieszyć się bezproblemowym odbiorem telewizji satelitarnej.

Serwis i Ustawianie anten naziemnych Stare Babice

Ustawienie anteny w Starych Babicach

Naprawiamy anteny naziemne do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T2.

Często by naprawić problem zacinających się kanałów telewizji naziemnej nie wystarczy samo ustawienie anteny, które rozwiązuje problem. Problemem może być uszkodzony przedwzmacniacz, wzmacniacz lub sam zasilacz antenowy.

Wykonujemy przeglądy, serwis, konserwację instalacji antenowych, modernizujemy je. Usuwamy usterki po naszych poprzednikach, którzy nie potrafili poradzić sobie z danym problemem.

Masz problem z zacinającym się kanałami? Komunikatami na ekranie TV taki jak „brak sygnału” bądź „słaby sygnał”? Występują sytuacje, że niektóre z Twoich odbiorników w domu działają dobrze a pozostałe nie? Z pewnością musisz zamówić nasz serwis a my zajmiemy się resztą.

Oferujemy krótki czas oczekiwania, profesjonalny serwis a przede wszystkim fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży. Na zakończenie możemy dodać, że jesteśmy bezsprzecznymi liderami na lokalnym rynku. 
Zadzwoń do nas – tel. 883-997-800